KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Fox »

Ktoś może powiedzieć jak się tam wjeżdża? Od Stelli Sawickiego czy jakoś od dupy strony?
Awatar użytkownika
morpheusss
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 wrz pt, 2009 2:37 pm
Posiadany PUG: 205 XS '89 TU3M - wrak & 205 XL TU3M & 205 Look TU3M
Numer Gadu-gadu: 2292990
Lokalizacja: Mikołów

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: morpheusss »

Zabieram grilla i paliwo, kto chce wurst to musi zabrac :)
Awatar użytkownika
BzyQ
Uzalezniony
Posty: 568
Rejestracja: 01 maja ndz, 2011 1:00 am
Posiadany PUG: chyba Ty
Numer Gadu-gadu: 4534544
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: BzyQ »

Tak wjeżdża się od stelli potem włodarczyka, na google maps nie widać ale ona idzie do samego pasa .
2.9 V6 ot co !
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: robson »

No i się udało :W Tomek miło było Cię poznać no i oczywiście Asie. :W _O_ Zapomniałem o sąsiedzie z osiedla Bzyqu też było miło poznać. _O_ :W No i oczywiście płeć piękna też była,a i był też grill kolegi Łukasza :W
Załączniki
DSC01561.JPG
DSC01560.JPG
DSC01559.JPG
DSC01556.JPG
DSC01547.JPG
DSC01546.JPG
DSC01545.JPG
DSC01542.JPG
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Fox »

Nas już dawno nie było na krakowskim swojskim podwórku i bardzo miło było znów się z wami spotkać, zwłaszcza że przyjechali goście. Ula nawet nie narzekała że z powodu słonecznego udaru na betonie lub po prostu dobrego samopoczucia zapomnieliśmy że wybieraliśmy się do kina. Jak zwykle nie zabrakło rozmów o wygłuszeniu maski:

Obrazek

czy o tym jak mają się rumuńskie rozbryzgane na grilu komary do tych naszych i jak sobie z nimi radzić

Obrazek

Korzystając z okazji chciałbym podziękować Manwemu i Bzyqowi za okiełznanie mojego akumulatora który od zjazdu z rumuńskich gór latał luźno po całej komorze silnika.

Była też praktyczna demonstracja zastosowań gazu z bagażnika

Obrazek

i pokaz galanterii skórzanej na światowym poziomie

Obrazek

Wszystko to na nic - dziewczyny dalej wyglądały na zupełnie niezainteresowane żadnym z tych wydarzeń:

Obrazek

Aśka rozgląda się po okolicy i nie może uwierzyć że tak wygląda Kraków - "Gdzie to obiecywane jezioro? tam nieopodal biega bażant...chyba jesteśmy na wsi..."

Obrazek

Nie zrobił na nich wrażenia nawet tyłek Morfeusza, który dosyć często pokazywał się z tej strony

Obrazek

Kucharskie popisy też przegrały konkurencję z pobliskim zaroślem, który wydał się chyba bardziej interesujący

Obrazek

Ożywienie przyniósł tylko przyjazd wesołych półnagich chłopaków z tatuażami, którym jednak bałem się cyknąć fotki w obawie o swoje zdrowie. Tutaj są widoczni w rogu zdjęcia:

Obrazek

Martyna (jeśli pomyliłem imię towarzyszki Morfeusza to przepraszam i proszę o sprostowanie ) chyba nawet wyraziła nadzieję że to naturyści i zobaczy co mają pod maską, gdy się do nas niebezpiecznie zbliżyli. Chyba wszyscy z ulgą przyjęliśmy ich pytanie "macie ogień? " zamiast spodziewanego "który z was chce w pysk bejsbolem?"

Na koniec pałeczkę wodzireja przejął Bananowiec : zademonstrował z jaką precyzją można od poziomicy ustawić tylną półkę

Obrazek

Dał się przejechać samochodem Morfeuszowi, który o dziwo nie rozjechał rowerzystów ani nie dachował ( chociaż zerkał ukradkiem w stronę obnażonych chłopaków podejrzanie często )

Obrazek

a także pomógł właścicielowi opla utwierdzić się w przekonaniu że takie auto można co najwyżej odholować na złom

Obrazek

było jeszcze pożywienie z 60% zawartością mięsa

Obrazek

Obrazek

I pojechaliśmy w ograniczonym gronie ( przy okazji uświadamiając sobie jak pięknie byłoby jechać przez Rumunię w takim zestawieniu ) pod Mocak gdzie oznajmiono nam że pomyliliśmy niedzielne popołudnie z sobotnią nocą muzeów i ze zwiedzania gobelinu inspirowanego playstation nici. Przynamniej nie dzisiaj...

Obrazek

Podsumowując - Bananowy dizel który chodzi jak amerykańskie V8 a zbiera się jak mi16 trochę zmienił mój pogląd na ten typ silnika. Peugeot powinien coś takiego wstawiać do 406 zamiast tego ścierwiastego 2.0 HDI którym ja mam czasem przyjemność jeździć...
Ostatnio zmieniony 20 maja ndz, 2012 9:17 pm przez Fox, łącznie zmieniany 1 raz.
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: robson »

No Michał troszkę tego nawiozłeś. :)
Załączniki
DSC01562.JPG
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Manwe »

to czas i na moje fotki :)
dawno nas tyle nie bylo
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i po kolei:
Bzyq
Obrazek
Obrazek
Tok
Obrazek
Obrazek
Ja(Manwe)
Obrazek
Obrazek
Robson
Obrazek
Obrazek
Morpheus
Obrazek
Obrazek
Rafgentry
Obrazek
Obrazek
Fox
Obrazek
Obrazek
i szanowny gość :P Bananowiec
Obrazek
Obrazek
i parę silniczków
D turbo
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
XU z tokowego cti
Obrazek
słynny altek z volva
Obrazek
patent na gumy zawieszenia
Obrazek
Robsonowa czyściuchna komora
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i moja bestia ze średniowiecza
Obrazek
jeszcze parę szczegółów i ekipa przy oględzinach
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
do czwartku :W
Obrazek
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Awatar użytkownika
Manwe
Peugeot 205 Master
Posty: 2013
Rejestracja: 04 wrz pt, 2009 2:48 pm
Posiadany PUG: 205 lacoste'86, 205 gti ph1'87, 309 ph1 3d graffic'89, citroen ax ph1'86, citroen bx ph1'86
Numer Gadu-gadu: 7424729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Manwe »

zapomniał bym Fox nie ma za co jak coś potrzebujesz zrobić to dzwon może będę mógł pomoc
Obrazek
szukam zderzaków z green'a, lacoste'a, białego cj lub open'a
przygarne silnik ET3, gumowy spojler tylnej klapy Peugeot 309 gti, licznik z obrotomierzem z bx'a ph1
Awatar użytkownika
bananowiec
Uzalezniony
Posty: 610
Rejestracja: 02 kwie śr, 2008 10:36 pm
Posiadany PUG: 205 CTI TURBOGNÓJ , 205 1.8 dturbo forever
Numer Gadu-gadu: 4940298
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: bananowiec »

Dziękujemy Wszystkim za przemiłe powitanie nas w mieście smoka Wawelskiego :) Co prawda czas zleciał nam w tak doborowym towarzystwie znacznie zbyt szybko i szkoda nam było, że nie mogliśmy już dłużej z Wami pobyć, ale jeszcze będzie na pewno nie raz okazja aby się spotkać :Y
Bardzo miło było nam poznać nowe twarze i Wasze piękne autka!
Jak zazwyczaj relacja Foxa rozłożyła nas na łopatki i spowodowała, że nie mogliśmy przestać się śmiać :lol:
Robson, Manwe i Foxiu świetne zdjęcia !!!
Nie dam rady wstawić dzisiaj zdjęć z mojego aparatu, ale jutro zrobię to na pewno.

Jak już pewnie słyszeliście w następny weekend także będziemy z Asią w okolicach Krakowa.Po wstępnych uzgodnieniach s Łukaszem oraz resztą ekipy planujemy uderzyć na Oświęcim do muzeum Auschwitz, a następnie do kopalni soli w Wieliczce.
Doszliśmy do wniosku, że fajnie było by pozwiedzać te miejsca w większym gronie.
Szczegóły już wkrótce w osobnym temacie :)
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: robson »

Ja nie obiecuje,choć bardzo bym chciał,ale mam w planach umyć komorę silnika Karcherem bo już jest brudna,kupiłem już środek do mycia silników i jak pogoda pozwoli chciałbym to wykorzystać. 8)
Awatar użytkownika
bananowiec
Uzalezniony
Posty: 610
Rejestracja: 02 kwie śr, 2008 10:36 pm
Posiadany PUG: 205 CTI TURBOGNÓJ , 205 1.8 dturbo forever
Numer Gadu-gadu: 4940298
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: bananowiec »

Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Fox »

Pierwsza fotka albumowa przedstawia sławne składowisko mchu o którym wspominaliście? :) Dalej zapraszacie na ściezkę dydaktyczną w weekend czy już coś się zmieniło w planach?
Awatar użytkownika
morpheusss
Junior
Posty: 370
Rejestracja: 25 wrz pt, 2009 2:37 pm
Posiadany PUG: 205 XS '89 TU3M - wrak & 205 XL TU3M & 205 Look TU3M
Numer Gadu-gadu: 2292990
Lokalizacja: Mikołów

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: morpheusss »

No najprawdopodobniej pojedziemy przez oświęcim zobaczyć skradzioną bramę oraz to co stoi za nią. Nie, nie będę opowiadać kawałów o żydach ;)
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: robson »

Dziękuje za wszystko _O_
Ostatnio zmieniony 06 sie pn, 2012 3:32 pm przez robson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wojtek
Uzalezniony
Posty: 642
Rejestracja: 21 sty pn, 2008 11:57 am
Posiadany PUG: 206. 1.4 XT
Numer Gadu-gadu: 2478139
Lokalizacja: Katowice

Re: KRAKÓW 2012 Zloty "Spoty" Spotkania

Post autor: Wojtek »

no nieźle :) U mnie wczoraj był Wodecki :D 8)7
Zablokowany