KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotykanie

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: RafGentry »

Chłopaki, byłem dziś w sklepie Auto Kas, przy 29 Listopada spytać o graty i koleś powiedział, że spóźniłem się o rok. Wtedy robili remanent i wszystkie części z 205-tki wyrzucili. Nowych dostaw nie planują. :cry:
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: druan »

Tylko co oni mieli do 205 prawie nic :lol: Nie miła obsługa i tyle !!
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: druan »

Nastała Cisza a do wiosny już niedługo :!:
jakieś plany na nowy rok ???
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: RafGentry »

No właśnie coś zapomnieliśmy ostatnio o tym wątku, a przecież cały czas coś tam się dzieje.

Wczoraj na przykład miał miejsce chrzest bojowy nowego sępa-szabrownika z krakowskiej ekipy. Wczoraj wieczorem oglądałem wytargane graty. M.in.: zderzaki, spojlery, owiewkę szyberdachu, listwy i sporo elementów wnętrza (kierownica, panel na 5 przycisków, etc). Jak na trudne warunki polowe i presję czasu, bardzo godny łup 8)

Aha: w Krakowie gościł wczoraj DJ Prezes z Bimbiną, którzy wpadli w odwiedziny na weekend. Wypiliśmy parę symbolicznych toastów za zdrowie forumowiczów :mrgreen:


Przy okazji w tym miejscu chciałbym zaapelować do reszty krakowskiej ekipy o nie zaniedbywanie lokalnego wątku. Agulek, Zula, Tok, Fox, Gila, Gad, Kojak, Robson, Motoskubi, Manwe, Bzyq, Marin, Jacek, Maggajwer, Bliźniak, Prezio - dajcie czasem znak życia :wink:
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: druan »

Z motoskubim się będę widział pewnie w tygodniu na przekazanie ory gratów. A co do tych gratów z szabrowanych co je widziałeś to nie przyjechało całe auto tylko graty>>??czy ja o czymś nie wiem>?? :mrgreen:
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
RafGentry
Moderator
Posty: 6945
Rejestracja: 06 cze śr, 2007 8:40 pm
Posiadany PUG: GTI Griffe, GTI LeMans, GTI, CTI, XRD, XS, Indiana, 405 STDT
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: RafGentry »

druan pisze:??czy ja o czymś nie wiem>?? :mrgreen:
Na jeden dzień wypadasz z obiegu i już masz nieaktualne info :lol:

Miało przyjechać całe, ale nie zasługiwało ponoć na reanimację...
Awatar użytkownika
druan
Maniak
Posty: 1301
Rejestracja: 01 lis czw, 2007 6:29 pm
Posiadany PUG: peugeot GTI
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: druan »

RafGentry pisze:
druan pisze:??czy ja o czymś nie wiem>?? :mrgreen:
Na jeden dzień wypadasz z obiegu i już masz nieaktualne info :lol:

Miało przyjechać całe, ale nie zasługiwało ponoć na reanimację...
Byłem poinformowany jeszcze przed Miejscowością gdzie stało auto że dojeżdżają po auto a tu się okazuje że wrócili z gratami haha :lol: SZABROWNICY krążą po Polsce :mrgreen:
Żaden nauczyciel nie da ci na to papieru - Bądź Człowiekiem Dla Człowieka Szacunkiem się Kieruj.....

Syndykat Sępów Krakowskich
Awatar użytkownika
BzyQ
Uzalezniony
Posty: 568
Rejestracja: 01 maja ndz, 2011 1:00 am
Posiadany PUG: chyba Ty
Numer Gadu-gadu: 4534544
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: BzyQ »

3... 2... 1... daję znak życia ... koniec przekazu :D :lol: 8)7
2.9 V6 ot co !
Awatar użytkownika
kojak
Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: 19 lip pn, 2010 4:49 pm
Posiadany PUG: Peugeot 106 , 205 w poszukiwaniu :D
Numer Gadu-gadu: 2948084
Lokalizacja: Stołeczno Królewskie Miasto Kraków - Podgórze

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: kojak »

ja tez daje znak zycia ;) czego do konca nie moge powiedziec o rolandzie :P
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: DJPreZes »

A ja nadal pod wrażeniem ilości części i rarytasów i...
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Fox »

Ja dac znak zycia nawet moge, chociaz w temacie 205 bardzo niewiele sie dzieje. Od grudnia auto raz odpalilem, kiedy to w okolicach sylwestra zrobilo sie na chwile wiosennie. Wymienilem wtedy nawet zepsuta dmuchawe. Poza tym auto stoi przysypane gruba warstwa sniegu. Ostatnio na allegro kupilem panel do regulacji nawiewow za 10zl wiec w koncu mam niepolamane pokretla. Znalazlem tez za kolejne 10 wlacznik wycieraczek. Brakuje mi tylko zamocowania nowej linki predkosciomierza i zdiagnozowanie niedzialajacego wentylatora chlodnicy. Wtedy zaczne myslec o wyjezdzie do Albanii w jakiejs wolnej chwili:) Na ten rok zadnych ambitnych planow jesli chodzi o samochod nie mam, wiec jesli trzeba ozywiac forum to raczej nie zanosi sie zebym ja mogl sie do tego przyczyniac. Nie szabruje czesci, nie interesuja mnie zadne znaleziska ani gadzety. Nie pielegnuje tez auta w zaden sposob. Nic tu po mnie:)
robson
Peugeot 205 Master
Posty: 2904
Rejestracja: 03 paź wt, 2006 6:27 pm
Numer Gadu-gadu: 0

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: robson »

Fox pisze:Ja dac znak zycia nawet moge, chociaz w temacie 205 bardzo niewiele sie dzieje. Od grudnia auto raz odpalilem, kiedy to w okolicach sylwestra zrobilo sie na chwile wiosennie. Wymienilem wtedy nawet zepsuta dmuchawe. Poza tym auto stoi przysypane gruba warstwa sniegu. Ostatnio na allegro kupilem panel do regulacji nawiewow za 10zl wiec w koncu mam niepolamane pokretla. Znalazlem tez za kolejne 10 wlacznik wycieraczek. Brakuje mi tylko zamocowania nowej linki predkosciomierza i zdiagnozowanie niedzialajacego wentylatora chlodnicy. Wtedy zaczne myslec o wyjezdzie do Albanii w jakiejs wolnej chwili:) Na ten rok zadnych ambitnych planow jesli chodzi o samochod nie mam, wiec jesli trzeba ozywiac forum to raczej nie zanosi sie zebym ja mogl sie do tego przyczyniac. Nie szabruje czesci, nie interesuja mnie zadne znaleziska ani gadzety. Nie pielegnuje tez auta w zaden sposob. Nic tu po mnie:)
Fox byłem widziałem :D Też żyje ,ale swoim życiem :D
Awatar użytkownika
kojak
Nowicjusz
Posty: 55
Rejestracja: 19 lip pn, 2010 4:49 pm
Posiadany PUG: Peugeot 106 , 205 w poszukiwaniu :D
Numer Gadu-gadu: 2948084
Lokalizacja: Stołeczno Królewskie Miasto Kraków - Podgórze

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: kojak »

jak bedziecie cos znow sztorcowac badz szabrowac co bardzo lubie ;) to dajcie znac...
Zula
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 03 sty czw, 2013 12:39 am
Posiadany PUG: 91' 1.9 GRD
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Zula »

Ja też daję znak życia, niestety ostatnio mało Peżocik na chodzie, bo walczę z jego humorkami, a zima mi nie pomaga ;) Muszę ogarnąć hamulec przedni prawy, bo lubi chwycić i tak sobie potrzymać troszkę, coby się ze mną podrażnić chyba ;)
Fox pisze:Wtedy zaczne myslec o wyjezdzie do Albanii w jakiejs wolnej chwili:)
Pugiem? :) Byłam kilkakrotnie ale 4x4, 205-tka to może być bardzo ciekawa wyprawa :D
Awatar użytkownika
Fox
Peugeot 205 Master
Posty: 2053
Rejestracja: 25 lis pt, 2005 5:09 pm
Posiadany PUG: 205gti, 504 coupe, 406 kombi
Numer Gadu-gadu: 6433729
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: KRAKÓW 2013 - Szabrowanie, sztorcowanie, peżotowe spotyk

Post autor: Fox »

Zula pisze: Pugiem? :) Byłam kilkakrotnie ale 4x4, 205-tka to może być bardzo ciekawa wyprawa :D
Oczywiscie pugiem, chociaz nie wiem kiedy. Cos w tym roku okolicznosci nie do konca sprzyjaja i szanse ze pojade tam np w maju sa na dzien dzisiejszy niewielkie. W samej Albanii nie planuje zapuszczac sie w najwyzsze i najdziksze gory i zdaje sobie sprawe ze mimo to przejechanie 300km moze zajac cala dobe:) niemniej jednak jak sie bawic to na calego. Czesc drog juz chyba wyasfaltowali i licze ze wzdluz wybrzeza a potem ewentualnie promem na Korfu udaloby sie przejechac bez wpadniecia w jakas przepasc. Pozyjemy zobaczymy. Jak masz jakies ciekawe fotki to chetnie kiedys zobacze. Na razie czytam przewodniki, kupilem sobie rozmowki polsko-albanskie ( chociaz z tego co slyszalem to mozna sie tam czesto porozumiewac po wlosku, wiec nie powinno byc z tym problemow ) i ogladam reportaze na youtube. Jakbym sie mial rzeczywiscie wybrac to na pewno zaloze temat na forum jak w zeszlym roku z Rumunia. Pozdrawiam.
Zablokowany