O pośladkach Maryni, czyli luźne gadki :)

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
BubuPN

Post autor: BubuPN »

cholera dostałem mandat :evil: stali 500 metrów od miejsca, w którym dorwali mnie na wielkanoc, a ja z przyzwyczajenia jak ich już tam nie widze to po prostu redukuję, but w podłogę i sru. ustawili się gnojki na przystanku autobusowym i jeszcze jeden kolo specjalnie mi zajechal droge zebym zwolnil to ja głupi zwiałem na prawy pas i dalej pełen but :mrgreen: aż tu nagle pan z suszarką prawie wskoczył mi pod koła. wersja wstępna była 300 zeta i 6 punktów, ale po małych negocjacjach zakończyło się na 100 zeta i 4 punktów... wie ktoś może jak się te punkty kasują? czy teraz muszę na nowo liczyć rok żeby mi się te 12 punktów skasowało?
Awatar użytkownika
205_Winner
Junior
Posty: 268
Rejestracja: 22 sie ndz, 2004 4:05 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: 205_Winner »

zakładając ze w chwili obecnej masz 4 pkt to oile nie dostaniesz nowych to po roku ci je skasuja a jezeli dostaniesz nastepne to poczekasz rok od chwili dostania nowych punktów
.:: Winner czyli Zwycięzca ::.

Mój Peugeot 205 Winner
Mój Citroen Saxo
BubuPN

Post autor: BubuPN »

noooo po tych 4 punktach mam już 12 bo jeszcze dostałem 8 w wielkanoc czyli muszę od nowa rok liczyć abuu
Awatar użytkownika
Heler
Junior
Posty: 299
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:46 am
Posiadany PUG: Inny, Seat Cordoba
Numer Gadu-gadu: 975861
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Heler »

Bubu chyba nie od nowa. Wydaje mi sie ze punkty sie kasuja po roku od daty kiedy Ci miski przylozyli mandat.Czyli jak dostales dzis to za rok od dzis skasuja Ci sie punkty z dzisiaj.
Przesiadka do wiekszego i rodzinnego...ale juz sobie obiecalem powrot do 205, tym razem tylko w wersji GTI :D
BubuPN

Post autor: BubuPN »

No właśnie też mi się coś tak wydaje czyli wyszłoby na to, że na wielkanoc skasuje mi się te 8 (jaki fajny prezent :mrgreen: ) a później w sierpniu te 4, kiedyś czytałem artykuł właśnie o punktach i ich kasowaniu, ale już nie pamiętam gdzie to było.
invictus

Post autor: invictus »

Nie wydaje wam sie -wy o tym wiecie, tylko nie jestescie tego swiadomi :mrgreen:
Awatar użytkownika
205_Winner
Junior
Posty: 268
Rejestracja: 22 sie ndz, 2004 4:05 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: 205_Winner »

czyli moj blad w takim razie sorry
.:: Winner czyli Zwycięzca ::.

Mój Peugeot 205 Winner
Mój Citroen Saxo
BubuPN

Post autor: BubuPN »

no to byle do wielkanocy :mrgreen:
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

invictus pisze:Nie wydaje wam sie -wy o tym wiecie, tylko nie jestescie tego swiadomi :mrgreen:

Bardzo dobrze powiedziane :D:D Punkty kasują sie po roku od ich dostania :) dostaneisz 4 wazne sa przez rok i sie kasuja dostaneisz kolejne 5 jest ważne rok :) byle sie nei skumulowało na 24 punkty :D:D:D
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
BubuPN

Post autor: BubuPN »

kurna dzisiaj to nawet jechałem 50 km/h tam gdzie trzeba :mrgreen: oj bolało
invictus

Post autor: invictus »

Hehe -mnie gitem za predkosc jeszcze nie zgarneli :mrgreen:
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

hehe spoko mnie moim to narazie jedynie za jazde pod prąd ale obeszło sie bez płacenia :D :mrgreen:
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
luzak

Post autor: luzak »

mi chciał dać 900zl i 8 punktów... skończyło się na 100zl i 4 pkt :) Za predkosc mnie jeszcze nie dojechali, ale wszystko przede mna ;)
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

Za prędkoc raz mi groziło 300-400 i 6 pkt :) ale obeszło się bez niczego :D:D. Jak do tej pory to w sumei dostałem tylkoraz mandat za przekrocznie predkosci o 20km 100zł i 2 pkt
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

a ja miałem raz za predkosć 100zł i 6pkt i raz za skrecanie w lewo na skrzyzowaniu z nakazem jazdy na wprost 250zł 6 albo 10 pkt
ODPOWIEDZ