!!! OGOLNOPOLSKI ZLOT 205 !!! - 29.04 - 01.05.2006 !!

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
Fly
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 14 lis ndz, 2004 4:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Fly »

No właśnie tego się obawiam, że nie będzie "takiego kogoś" z Piotrkowa ale.. szukamy szukamy!! OZzi a pisałeś na prv do klubowiczów z Piotrkowa i okolic? Obawiam sie ze na forum ogólnym się nie udzielają

Co do wynajmu lotniska to zgadzam się, że nie musimy brać go na cały dzień bo i po co.. ale nie kombinowałbym z łączniem naszego zlotu z jakims spotakniem tuningowców czy innym zlotem. Zróbmy swój i tylko swój! Jeśli cos nie wypali to bedziemy szukać winnych we własnym gronie a nie w cudzym... Tak myślę!
Nie traktuj życia zbyt poważnie, bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy!

http://www.fly.peugeot205.pl
Awatar użytkownika
OZzi
Junior
Posty: 444
Rejestracja: 23 lip sob, 2005 9:56 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: OZzi »

Klubowicz szmergiel....Jest z Piotrkowa Tryb, wyslalem mu info na Pw. i Zadeklaowal sie...ze ile bedzie mogl w stanie to pomoze.
GREEN p0wEr !!
http://www.ozzi.205.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

mam pytanie ... czy nie zbyt kurczowo trzymacie sie tego piotrkowa ? przeciez mozna cos poszukac gdzie jest mniejwiecej srodek polski a jest wiecej ludzi. i tak nie da sie zrobic by wszyscy mieli jednakowy odcinek w to miejsce
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

Pieraś pisze:mam pytanie ... czy nie zbyt kurczowo trzymacie sie tego piotrkowa ? przeciez mozna cos poszukac gdzie jest mniejwiecej srodek polski a jest wiecej ludzi. i tak nie da sie zrobic by wszyscy mieli jednakowy odcinek w to miejsce


Jakieś konkretne koncepcje na to gdzie jest tych więcej ludzi i ciągle jest środek polski znowu wyjdzie na to ze nie mozemy wybrać nawet miejsca i nie da sie nic zorganizować....
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

Pieraś pisze:mam pytanie ... przeciez mozna cos poszukac gdzie jest mniejwiecej srodek polski

NO TO MNIEJ LUB WIECEJ LEZY WŁOCŁAWEK
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

blaszka pisze: NO TO MNIEJ LUB WIECEJ LEZY WŁOCŁAWEK
1. to prawda
2. we wloclawku mamy invictusa, moraleza i yahoo (miedzy innymi) a sa to osoby bardzo aktywne =]
3. nie wiadomo czy wyrazilby chec organizacji =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
OZzi
Junior
Posty: 444
Rejestracja: 23 lip sob, 2005 9:56 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: OZzi »

Ale wy motacie...ale moze we Wloclawku nie ma zadnego lotnika i takiego wiekszego obszaru...i zadnych campingow itp :>
GREEN p0wEr !!
http://www.ozzi.205.pl
Obrazek
invictus

Post autor: invictus »

To ja wam powiem co i jak
u nas jest lotnisko, ale trawiaste :wink:
nie ma gdzie pojezdzic -wogole. Jedyne miejsce gdzie mozna ew poszalec to parking, przy hali mistrzow, ale git z wyhamowaniem zdazy osiagnac jakies 100-110 km/h 8)7

Jakby byl sens zrobic to u nas to juz dawno bym z tym pomyslem wyskoczyl :)
Awatar użytkownika
bipi
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 25 mar czw, 2004 2:49 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz/Kraków
Kontakt:

Post autor: bipi »

to moze te Nowodwory niedaleko w sumie od stolicy. w warszawie jest sporo klubowiczow. bylem tam niedawno. owszem bylo zamkniete, ale teren wygladal na olbrzymi, nie jest to w zadnym centrum badz bardzo blisko jakiegos miasta. i teren z tego co wiem nalezy do prywatnej osoby. poza tym, oprocz osob z warszawy jest Para z bardzo bliskiej okolicy Nowodworow. Para przepraszam ze tak zarzucielm jakby co, ale przypomnialo mi sie o kozienicach.
bipi.205.pl
hryno
Junior
Posty: 261
Rejestracja: 04 lip pn, 2005 8:12 am
Posiadany PUG: 205 rallye,205 rallye bikera,było 309GTI,405srd-t 405grd-t
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: hryno
Lokalizacja: Bystrzyca klodzka

Post autor: hryno »

moze w kąkolewie to jest jakies 60 km od poznania w strone Zielonej Góry.lotniska za FREE bylem tam na zakonczeniu sezonu z klubu HOT WHEELS CLUB POznan..pytajcie HUstli jest u nas zalogowany ma CC.. 8)7 :clap:
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

lepiej juz jak cos to w POZNANIU niz obok, w kazdym razie decyzja musi byc konkretnie przemyslana lacznie z mapa w reku !!
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
OZzi
Junior
Posty: 444
Rejestracja: 23 lip sob, 2005 9:56 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: OZzi »

To nie jest takie hop hop siup :) Trzeba wszystko rozwazyc za i przeciw...i wybrac wkoncu konkretna miejscowosc.
GREEN p0wEr !!
http://www.ozzi.205.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
PIT_R
Uzalezniony
Posty: 933
Rejestracja: 10 cze czw, 2004 12:34 am
Posiadany PUG: Peugeot 306 1.6 90KM :)
Numer Gadu-gadu: 3914690
Login tlen: infernal_lord_hellboy
Lokalizacja: Wrocław i Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: PIT_R »

Cos sie boje panowie ze znowu sie skonczy na wyborze miejscowosci :/ I nic wiecej sie nie ustali. ROzumiem, ze problem dorwac kogos kto by pojechal do Piotrkowa i zagadal z wlascicielem lotniska. Gdybym mieszkal blizej to juz bym skoczyl, ale dla samych inforamcji to mi sie nie oplaca :/

NIe chce zeby mnie odbierano ze gledze tylko i nic nie dzialam. Na prawde chcialbym pomoc jak na moje mozliwosci i zaproponowac jakies inne dogodne miejsce w Polsce ( w miare w centrum) ale nic mi do glowy nie przychodzi
:evil:
Obrazek
Bylo [url=http://www.pit_r.205.pl]Peugeot 205 1.0 HellStyle[/url]
Jest teraz [url=http://www.pit_r2.205.pl]Peugeot 306 1.6 90 KM[/url]
TOMEK-TARNÓW
Junior
Posty: 194
Rejestracja: 23 wrz pt, 2005 11:12 am

Post autor: TOMEK-TARNÓW »

tarnów plac za free w centrum miasta camping tez w centrum miasta
Moj Peugeot to typowy SZCZUR !!!
Obrazek
Przemas

Post autor: Przemas »

Panowie bez spiec. Na jutro jestem umowiony ze smiglem w Piotrkowie. Napewno wszystkiego sie dowiem i wtedy bedziemy decydowac!







TYLKO ŁÓDZKI ŁKS
Zablokowany