!!! OGOLNOPOLSKI ZLOT 205 !!! - 29.04 - 01.05.2006 !!

Tutaj umawiamy się na spotkania klubowe, informujemy o odbywających się zawodach i imprezach sportowych i tuningowych.
Awatar użytkownika
JoT_JoT
Moderator
Posty: 2910
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:55 pm
Posiadany PUG: był 205 Junior Exlusive Obecnie Saxo
Numer Gadu-gadu: 3288286
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JoT_JoT »

No i pięknie :) czekamy na wieści :) na temat Piotrkowa :)
Kiedyś mówili na niego Junior, zmieniło sie jednak wiele ...

[url=http://JoT_JoT.205.pl/]www.JoT_JoT.205.pl[/url]
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

Czekamy niecierpliwie na wieści z Piotrkowa, bo:
1. miejscówka jest najbardziej rozsądna geograficznie
2. do wiosny jeszcze jest czas, żeby wszystko pozałatwiać, więc nie ma się co pieklić i kombinować

Ja też najlepiej finansowo bym wyszedł gdyby zlot był u mnie przed domem, ale NA ZLOCIE OGÓLNOPOLSKIM BĘDĄ LUDZIE Z CAŁEGO KRAJU - PIOTRKÓW JEST W CENTRUM, MA LOTNISKO I NIE WYMYŚLAJMY LEPIEJ NICZEGO INNEGO bo skończymy jak w tamtym roku...
Przemas

Post autor: Przemas »

Niestyety zadzwonil do mnie z samego rana dyrektor tego areoklubu i powiedzial, ze dzisiaj nie moze sie ze mna zobaczyc. Mam zadzwonic w poniedzielek, takze musimy poczekac. :cry:
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

jestem tu dosyc nowy ale wypowiem sie :P (a co :P)
TOMEK-TARNÓW pisze:tarnów plac za free w centrum miasta camping tez w centrum miasta
co niektorzy chcieli by sie troszeczke poscigac wiec nie bardzo centrum miasta pasuje...

Sadze ze nie ma co mieszac z miejscowoscia jak bedzie wiadomo jakie koszty w Piotrkowie to albo wszyscy zaakceptuja albo nie, jesli nie to proponuje szukac innej miejscowosci w centrum polski, co do tego cy jest sprawiedliwe to czy nie, chyba nie :P w koncu ci z centrum beda mieli mniejsze koszty dojazdu :P ale centrum najbardziej pasuje.

Ktos cos wspomnial o sponsorach, sadze ze naprawde trzeba by mocno wszystko zoorganizowac ale chyba zaden sponsor sie nie znajdze jesli nie bedzie 4 wladzy :D moze warto by bylo np. dac znac o naszym zlocie (jak jzu bedzie pewne) jakims gazetka np. Auto swiat, motor, jakies tuningowe gazety? moze warto bylo by zaprosic przedstawiciela firmy ktora proponowala zalozenie car audio po polowie ceny do demo car? jak bedzie lotnisko i wyscigi na 400m warto by bylo dac miejscowemu radyjku ze bedzie cos takiego sie dzialo? Wtedy warto dac znac miejscowym firma czy nie chca jakis reklam umiescic na terenie imprezy? Ale musicie wybrac czy piwko i cichy zlot czy impreza naglosniona z malymi wyscigami sponsorami ? Moze w wypadku drugiej mozliwosci warto spytac jakas firme oponiarska czy nie dalaby niektorym oponki do spalenia? Watpie w te duze firmy ale moze jakas miejscowa? Hmm wg mnie wszystko zalezy od organizacji.. i jeszcze jedno... jak by byla naglosniona impreza wtedy inaczej mozna rozmawiac z wlascicielem aeroklubu, w koncu to dla niego tez reklama, tanszy wstep albo moze nawet zerowy (sponsor?) ufff ale sie napisalem ;)
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
PIT_R
Uzalezniony
Posty: 933
Rejestracja: 10 cze czw, 2004 12:34 am
Posiadany PUG: Peugeot 306 1.6 90KM :)
Numer Gadu-gadu: 3914690
Login tlen: infernal_lord_hellboy
Lokalizacja: Wrocław i Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: PIT_R »

ALe dobrze, prawisz, tyle ze to jest zawsze trudne do zrealizowania. Najpiew jednak wolalbym widziec jak sprawa stoi z wlaszicielem aeroklubu. Jak juz to bedzie zaklepane to bedzie mozna sie rozgladac za sponsorami :D
Obrazek
Bylo [url=http://www.pit_r.205.pl]Peugeot 205 1.0 HellStyle[/url]
Jest teraz [url=http://www.pit_r2.205.pl]Peugeot 306 1.6 90 KM[/url]
Przemas

Post autor: Przemas »

Podoba mi sie co Damian namazal :) nawet bardzo, tylko ze tak samo jak mi sie to bardzo podoba bedzie bardzo trudne do zrobienia. Potrzeba nam konkretnych osob i aut oczywiscie. Zapraszajac kogokolwiek musimy miec co zaprezentowac. Pamietaj ze to bedzie zlot 205 a nie tuning party gdzie przyjezdza pare setek aut. Oczywiscie moge sie mylic. Nie mam doswiadczenia w takich imprezach ale jezeli chodzi o sponsorow to zawsze bylo i bedzie ciezko. Piszcie i jeszcze raz piszcie bo (mam nadzieje) jade w poniedzialek do Piotrkowa i napewno nadmienie mu o tym co napisal Damian. Im wiecej pomyslow tym lepiej a i mi bedzie latwiej.
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

Ciesze sie ze juz dwojguy klubowiczow moje spojrzenie na zlot sie podoba. Bardzo bym chcial powiedziec ze na 100% przyjade ale jest wiele czynnikow ktore moga to zepsuc. Licze ze uzbiera sie duzo osob pokroju Fly-a ktore stana na glowie a przyjada :) i reszta mi podobnych czyli bardzo by chcieli ale nie zwasze jest czas i pieniazki na to...

Oczywiscie nie tuning party ale hmm jak by przyjechalo powiedzmy co najmniej 50 pugow albo i wiecej to byla by jakas atrakcja dla miasta... Moze warto bylo by sie np spytac (jak byla by juz pewnosc co do miejsca i ew uczestnikow) wladz miasta o przejazd przez centrum? :) wiem ze moje plany sa bardzo hmm wybujale ale warto nastawiac sie bardzo optymistycznie.

Ze sponsorami Przemas dobrze mowisz, nie jest latwo ale napewno warto kabinowac... moze wartobylo by popytac na myjniach czy by nie chcieli np za duzy upust umyc nam aut w zamian za np mega sesje fotograficzna ktora firma bedzie mogla powiesic na scianie i pokazywac klienta, w koncu nie codziennie 50 pugow jedzie do jednej myjni a pewnie kazdy chcialby zeby jego wygladal na czyscioszka, niektorzy pol polski przejada wiec jakby nie patrzac auta beda brudne...

Staram sobie przypomniec ile bylo aut na zlocie Garbusa w Poznaniu, bylo ich sporo i zrobily przejazd po rynku... wlasnie o czyms takim mowie :)

Jak byscie potrzebowali mojej glowki to sluze pomyslami :)

PSblagam Was nie zastanawiajcie sie nad miejscem, trzeba pamietac ze nie kazdemu jest blisko i ten bedzie sie staral zeby zlot byl jak najblizej niego a to juz wprowadza chaos w planowanie..
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

Damian - mądrze prawisz (jak często zmieniasz klawiaturę prze takiej lubości do rozpisywania się :?: :mrgreen: ).
Co myslicie o połączeniu zlotu z jakimś bratnim klubem - 309, 405, R5, PSC - to na pewno ułatwiłoby znalezienie sponsorów, z drugiej strony nie było by tak milo i kameralnie...
invictus

Post autor: invictus »

Bardzo chetnie -moga byc nawet wszystkie pugi (poza tymi co je jeszcze produkuja :P ) :)
TOMEK-TARNÓW
Junior
Posty: 194
Rejestracja: 23 wrz pt, 2005 11:12 am

Post autor: TOMEK-TARNÓW »

wizja widdze szeroka ale z tym sponsorem to juz bedzie chyba cieniej !! zucamy sie na głeboka wode zamiast zacz ac od brodzika !!!!
na początek zorganizujmy zlot w mirae naszych mozliwosci wtedy bedziemy wiedziec na co stac klub w sensie organizacyjnym mowie wam na przykladzie zlotu bmw w tranowie nie trzeba kapletnie zadego wkladu finansowego sponsorów zeby zlot był udany !!!
po pierwsze to nagłosnić
po drugi nagłoscic
a potrzecie nagłosnic
wedlug mnie to za duzy cieżar ze sponsorami i wogole jak na pierwszy tego typu zlot ogolnopolski tak mi sie wydaje przynajmniej !!
jesi w tym roku pojawi sie sporo aut to w przyszlym przyjedzie jeszcze wiecej i wtedy mozna atakowac z hasłami typu " w tamtym roku było x aut z calej polski opisano caly zlot w lokalnej prasie wspaniala reklama dla pana panie sponsorze i to wszystko tylko za pare groszy ktore pan da na ten cel "
a teraz co "yyyyy jest zlot ,a frekwencja yyyyyy bedzie jakak bedzie " nie odrazu zaczynajmy od wysokiego pułapu powoli i z czasem mozna dojsc do faktycznie profesionalnej organizacji ale wedłog mnie to wszystko jescze raczkuje !!!
przykład majówki z BMW ponad tysiąc samochodów tej marki wjazd wozem 30 alebo 50 zl nie pamietm juz naglosnienie DJ sektory dla beemkowiczów z pozniania , pomorza sląska , dla fanów szostek dla fanó siódemek ale na to wszystko chlopki pracowali pare ładnych lat !!!
tyle mego wywodu !! :D
wedlog mnie plan jest taki
-znalesc miejsce
-ustalic date
-powaidomic lokalne media
naglosnic ten zlot wsrod wszystkich kierowców 205 i ewentualbie innych modeli
tyle i czekac co z tego wyjdzie w godzinie rozpoczecia zlotu !!!
nie wyobrazam soebie sytuacji kiedy są sponsorzy a na zlocie stoi 30 furek 8)7
Pozdrawiam
Moj Peugeot to typowy SZCZUR !!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

Tomek moje pomysly to raczej byly na przyszlosc, no chyba ze naprawde bedzie tyle chetnych osob w co niestety watpie to wtedy mozna myslec o sponsorach, aczkolwiek w przypadku palenia opon moze znalazl by sie jakis chetny zaklad wulkanizacyjny... w koncu moze beda mieli jakies lyse oponki i dadza... Glownymi celami powinno byc wlasnie naglosnienie imprezy i szukanie chetnych na przyjazd ale to dopiero po ustaleniu miejsca i daty zlotu (tylko co gdy pogoda bedzie do bani?).
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
invictus

Post autor: invictus »

TOMEK-TARNÓW pisze: na początek zorganizujmy zlot w mirae naszych mozliwosci wtedy bedziemy wiedziec na co stac klub w sensie organizacyjnym mowie wam na przykladzie zlotu bmw w tranowie nie trzeba kapletnie zadego wkladu finansowego sponsorów zeby zlot był udany !!!
bylem na paru takich zlotach i szczerze powiedziawszy wystarczy plac 25x25m coby duzo opon spalic
mnie to jakos nie rajcuje :wink:

badzmy realistami -z tego moze wyjsc co najwyzej motyw z myjnia (tak ze zamiast 20 zl za mycie placilibysmy np. 10)

mi zalezy tylko, zeby byl kawalem pasa, zeby sobie troche polatac i troche ludzi, zeby sobie pogadac :)
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Mjka i tak kosztuje 10zł ;), a co do palenia gumy: jak paliwko z półroku będzie po 5,50zł ;) to kogo będzie stać na takie wyciskanie silnika?
śledząc te posty widzę, że powstają dokładnie takie same jak w temacie o zlocie, który miał się odbyć w tym roku - jak tak dalej pójdzie, to efekt końcowy będzie taki sam :roll:
Ktoś z Piotrkowa napisał, że wkrótce się dowie nt. lotniska tam, a część z Was zapodaje inne miasta itd - może poczekajcie aż ktoś (bodajże Przemas) będzie coś wiedział... a nie napierdzielacie posty o innych miastach i wprowadzacie zamęt.

Jest już 6 stron postów i zero konkretów... - tak myślę żeby usunąć 70% postów i zostawić tylko te z konretnymi danymi, bo tak to burdel się robi... :roll:
invictus

Post autor: invictus »

Jak myc to z woskowaniem recznym, a to od 20zl w gore 8)

Nie wiem czy o paleniu bylo do mnie.. JA NIE CHCE TAKICH ZABAW 8)7
Ferguss

Post autor: Ferguss »

no tak, zapomniałem - bo ja sam woskuję - a nawet automatycznej myjki nie używam - a o paleniu gumy to ogólnie ;)
Zablokowany