POMOCY!-Problem prawny

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
zen81
Uzalezniony
Posty: 506
Rejestracja: 15 lip pt, 2005 11:45 pm
Posiadany PUG: Clio
Lokalizacja: Starogard Gdanski

Post autor: zen81 »

Kolo troche wymiekł i nie straszy juz sadem :wink:
Napisał tak <Panie Przemku sprawa wygl±da nastepuj±co:
otrzymałem potencjometr za który zapłaciłem 93,70zł
mam do wyboru zapłacić za naprawę łacznie z rozpoznaniem 60zł brutto bez
rachunku albo 80zł+vat z rachunkiem czyli 97,60zł brutto, resztę pokryję sam
czyli telefony, przejazdy, nie wspominaj±c o nerwach które Pan mi zjadł.
w pierwszym przypadku proszę o wpłatę 150zł, a jesli życzy Pan sobie
rachunek to 190zł, tyle mogłem w tej sprawie zrobić, po wpłacie na konto
wystawiam Panu pozytywa jako sprawę zalatwion±, nie będę Panu psuł opinii ,
należę do ludzi raczej bardzo normalnych, a nie oszołomów, cieszę się , że
syn mój będzie miał wreszcie upragniony wzmacniacz>
Zero łaski, zero wzruszeń..
-------------------------
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

heh jaki gosc :) widzisz Zen, kolo sciemnial. W kazdym razie nic mu nie plac.
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
invictus

Post autor: invictus »

zen81 pisze: należę do ludzi raczej bardzo normalnych, a nie oszołomów
8)
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

ten tekst mnie rozwalił :D 8)7
Ramzes

Post autor: Ramzes »

hehe wcale kolo nie narobil szumu !! wcale :) hehe nie jest oszolomem ? :) nie wiedzialem hehe
Awatar użytkownika
minta
Maniak
Posty: 1021
Rejestracja: 08 paź sob, 2005 3:37 pm
Posiadany PUG: 406 kombi 2,0 HDi 110 KM i znów 205 FOREVER 1,9 d.... siostry hihi
Numer Gadu-gadu: 691088
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: minta »

Szybka i bezproblemowa transakcja w 100% pozytyw buehehehe. Wielka łaska że da pozytywa.
green sprzedany, cabrio sprzedany - oba zostały w KLUBIE

http://www.minta.peugeot205.pl - moja nowa miłość
Awatar użytkownika
ePiotr
Nowicjusz
Posty: 59
Rejestracja: 16 paź czw, 2003 12:09 am
Posiadany PUG: Peugeot 205
Lokalizacja: polska

Post autor: ePiotr »

:D olej to,napisz mu tak,"witam.brat wyjechał do(wybierz sobie jakiś kraj)do pracy i wróci nie wcześniej jak za rok,pozdr" przeciez od razu widać że to wałek
...kalendarzyk małżeński=ruletka watykańska...
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

Zen napisz nam jak sprawa sie rozwija...
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
Yahoo
Uzalezniony
Posty: 946
Rejestracja: 21 kwie śr, 2004 11:41 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Yahoo »

jak się rozwinie, to pewnie napisze... :wink:
Awatar użytkownika
lukasss
Junior
Posty: 235
Rejestracja: 05 cze ndz, 2005 1:31 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: lukasss »

heh dobra historia, moim zdaniem za dużo jest [xxx] cwaniaków zgrywająćych ułożonych grzecznych ludzi obytych we wszystkim a to tylko głupie napuszone huje co myslą że dizęki układom i znajomym mogą straszyć kogoś. w sądzie pracuje i [xxx] z tego ja jestem bezrobotny a jak bym gościa spodkał to szpica w dupe bym zasadził sąd by mi wsadził 3 dni sprzatania bo nic mi zabrać nie mogą ale [xxx] dupa by spuchła heha ja bym miał satysfakcjie heh .

nie używaj wulgaryzmów - Ferguss
Awatar użytkownika
deejay
Uzalezniony
Posty: 900
Rejestracja: 11 sty wt, 2005 7:37 pm
Posiadany PUG: 1,6 GTI
Numer Gadu-gadu: 3788033
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: deejay »

Koles nie jest oszołomem :?: :!: 8)7 :lol: buhaha Zen nic mu nie wysyłaj, ewentualnie życzenia z okazji nadchodzących świąt i wielu wrażeń ze słuchania upragnionego przez syna wzmacniacza
PEUGEOT 205 1.6 GTI
Obrazek
Globus205

Post autor: Globus205 »

też wysłał bym mu kartke a nie kase ludzie już nie maja na czym kasy robić
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

Globus205 pisze:też wysłał bym mu kartke a nie kase ludzie już nie maja na czym kasy robić




taaaa :wink: pamietasz jak Cie zrobili :roll:
BubuPN

Post autor: BubuPN »

ale jak gość w ogóle chce kasę? rozumiem, że za tą naprawę, bo jak było na prawdę to nie wiadomo i prawda jak zawsze leży po środku, porąbało go tylko z tym, że chce aż 150zł. jeszcze do przyjęcia jest 80 zeta, bo wiadomo za co to jest, ale za co pozostałe 70? przecież to jego zakichany interes jako kupującego żeby sprawy dopiąć na ostatni guzik, gdyby każdy tak domagał się zwrotów za rozmowy i ruszenie tyłka po odbiór wysyłki to wszyscy sprzedawcy poszli by z torbami, a poza tym jakby się uparł to by mógł zgłosić sprawę do allegro gdyż allegro ubezpiecza przedmioty o wartości do 300zł - w takim przypadku sprawa jest zgłaszana do allegro przez kupującego, zarówno sprzedający jak i kupujący przedstawiają swoje racje i jeśli zostanie sprawa rozstrzygnięta na korzyść kupującego to wtedy sprzedający do opłaty prowizyjnej otrzymuje też do zapłacenia cenę za jaką sprzedał przedmiot, ale oczywiście kupujący musi wykazać, że przedmiot był od samego początku wadliwy, a sprzedający, że być może uszkodził się w trakcie transportu. jeśli chodzi o sąd to chyba tylko ktoś nie mający co robić z forsą pozywałby drugą osobę o głupie 150zł
Awatar użytkownika
PSEMO
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 19 maja czw, 2005 5:05 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kostenblut
Kontakt:

Post autor: PSEMO »

Jak przeczytałem to wszystko to aż mnie w korzeniu zadarło. Widzę ZEN, że zrobiłeś podstawowy błąd i wpadłeś w lekką panikę. Ja też pracuję w Sądzie i mogę ci powiedzieć, ze kolo mógł cię co najwyżej w pompkę cmoknąć. Jest to jedyna rzecz którą mógł naprawdę zrobić. Poza tym koszty założenia sprawy cywilnej byłyby nie warte tego całego zamieszania. Faktem jest że koleś jest przybity worem maxymalnie. Trochę też namieszałeś korespondując z nim w ten sposób. Ale wszystko będzie dobrze, ja bym mu nie oddawał pieniędzy skoro chciał sobie naprawiać to jego problem. Uważam, że jeżeli sprzęt był niesprawny to powinien go oddać i po sparwie. Widać nie ma z Sądem nic wspólnego bo takie głupoty wygaduje, że się słabo robi. Ciekawe z jakiego artykułu chciałby ci sprawę założyć. :twisted: Gdybyś chciał wiedzieć coś bardziej konkretnie to wal jak w dym.
ODPOWIEDZ