odpadajacy lakier

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

odpadajacy lakier

Post autor: cheatoss »

we wrzesniu malowalem kilka elementow, miedzy innymi podkladke od gti z przodu... orginalnie byla czerwona.

jakos w grudniu przyrznalem w tak wyrwe na parkingu (wyzlobiony przez wode row) mam pionowe ryski dlugosci 0.5-1cm na polowie dlugosci podkladki (na samym dole) oprocz tego podkladka pekle lekko przy prawym halogenie i w miejscu mocowania do zderzaka z prawej strony (tam juz bylo spawane)...

do czego zmierzam... ostatni zauwazylem ze odchodzi mi lakier w roznych miejscach... szczegolnie w takim poprzecznym przetloczeniu na dole podkladki... gdy skieruje strumien z karcher'a po prostu moge wyplukiwac farbe i widze wtedy krwista czerwien. pytanie: czy oznacza to fuszerke lakiernika? jechac i kazac mu poprawiac czy moze on powie ze to od uderzenia i ze promieniscie rozeszlo sie po calej podkladce?

sam nie wiem... widzialem zderzak przed malowaniem... podkladem sypneli tylko w miejscach spawania, reszte jechali papierem... calkiem mozliwe ze w tym przetloczeniu papier nie doszedl... nei znam sie na tym. prosze o pomoc =]

pzdr
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
driver
Nowicjusz
Posty: 58
Rejestracja: 06 lis sob, 2004 7:20 pm

Post autor: driver »

...............
Ostatnio zmieniony 06 lis wt, 2012 3:35 pm przez driver, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nialu
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: 18 lip pn, 2005 7:07 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Nialu »

Ja u siebie sam podkładowałem i przygotowywałem do malowania, jeśli lakier odchodzi w miejscu uderzenia i są pęknięcia jest to zupełnie normalne, ale jeśli lakier schodzi sam z siebie to jest to ewidentna fuszerka.
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

w miejscu pekniecia tez, ale rowniez w innych miejscach... czyli spartolil =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
ODPOWIEDZ