Złoty środek

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Złoty środek

Post autor: Para »

Podajcie jakiś kompletny zestawik. Radio + głośniki + wzmacniacz + subwoofer. Bo zamierzam kupic jakieś niezłe audio i niewiem co wybrać. Jakies takie żeby było w miare tanie ale żeby też dobrze grało. Lubie raczej lekki basik . Żeby muzyka była czysta.
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
maJkeL

Post autor: maJkeL »

temat rzeka,określ sie jakos dokładniej bo tak to cięzko cos doradzic,ile zamierzasz kasy przeznaczyc,radio cd czy cd/mp3 itd,itp :) :)

mysle ze jak powiesz cos wiecej to wypowie sie w tym temacie sporo osob i napewno cos ciekawego sie skompletuje :mrgreen:


pozdrawiam
ariel

Post autor: ariel »

jeżeli masz niezbyt wiele kasy to zamów jakieś dobre CD używkę (na allegro widziałem Rockfordy za ok 600), głośniki GMS 2500 do przodu, wzmacniacz GMS 954 lub 9504 i sub GMS 9300 lub 9250.... sub+głośniki + wzmacniacz= ok. 900 zł... za tą cenę nie zrobisz kompleciku podobnej jakości...
BubuPN

Post autor: BubuPN »

ogólnie trudno jest coś polecić, bo przecież każdy ma inny gust jeśli chodzi o brzmienie
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

moge tylko polećić radio bo ze głośnikami marnie ale ja mam głośniki pionnera i bardzo dobrze grają ale moge wam powiedzieć jakie kupić ale do kina domowego mam na sprzedaż pionery w drewnie ale dużo kosztują to byś nie chcial takich
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

radio mysle że na CD jakieś niekoniecznie na dużym wypasie z bajerami bo mi na tym nie zalerzy. Radio w sumie sam wybriore, ale niewiem jak jest z głośnikami. Jakie pasują do puga? z tyłu potne półke i będzie OK :wink: i jaki wzmacniacz? mam 1500zł na to wszystko. starczy?
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

zależy jak kupisz z firmy "fiast" to zapłaćisz taniej a jak z innej droszej i o tych samych parametrach to drożej ale firma fiast jest dobra kiedyś ją miałem ale przeszłam na pionnery polecał bym tesz taką firme"B&K" jest to słabo znana firma moja siostra ma w swoim aucie wzmaczniacz z tej firmy i głośniki i grają bardzo dobrze. Decyzja nalezy do ciebie a radyjko na cd lepiej z firmy pionnera mają dobre cd i nie tak wrażliwe na dziury wiesz o co mi chodzi.No to na tyle co miałem do powiedzenia. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH.
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
ariel

Post autor: ariel »

po co ci Para głośniki w półce i wzmacniacz do nich? Powyżej napisałem Ci jak bedzie wyglądał fajny zestawik i cena... nie jakieś tam fiast czy first jak pisze humve bo to wcale nie gra ale dudni.... a GMS to już mały kroczek w stronę profesjonalnego audio... dobry zestaw z tweeterami 13 na przód, wzmach i sub do bagażnika....
aha - i zostaje Ci jeszcze 600zł na radio cd - to już niezła używka za tą cenę... i wcale nie chodzi tu o bajery ale takie rzeczy jak np. wyjście na subwoofer, pełne sterowanie dzwiękiem, różne tryby dzwięku itp..... powodzenia w wyborze... jeśli masz jakieś bardziej szczegółowe pytania to zapraszam na gg albo priv... pozdro
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

mam zamiar wydać ok 1500zł. Radio myśle jakies bez większych bajerów, żeby było na CD i wyjście na wzmacniacz, do tego wytne półke z tyłu i coś sie zamontuje.
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
ariel

Post autor: ariel »

no spoko... jeśli chcesz takie rozwiązanie to Twoja sprawa... chciałem tylko doradzić ale widzę,że nie ma sensu... powodzenia :wink:
WINKiel
Uzalezniony
Posty: 513
Rejestracja: 08 cze ndz, 2003 2:51 am
Posiadany PUG: 205GTI -> 306S16 -> 406coupeV6
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

.

Post autor: WINKiel »

Mam na sprzedaż CD Panasonic. Gra niesamowicie czysto, żadnych szumówi zniekształceń.. chce sie przesiąść na jakiś MP3, więc tego się chetnie pozbęde. Specyfikacja: 4X40WATT, STEROWANIE WZMACNIACZEM SUPERJASNY,NIEBIESKI WYSWIETLACZ LCD Z TRZYSTOPNIOWA REGULACJA JASNOSCI -ZDEJMOWANY PANEL CZOLOWY ZE WSKAZNIKIEM ZABEZPIECZENIA -NIEZALEZNA REGULACJA TONOW NISKICH I WYSOKICH -STEROWANIE ZMIENIACZEM CD -1 BITOWY PRZETWORNIK C/A MASH -FUNKCJE SKANOWANIA,WYSZUKIWANIA POWTARZANIA I ODTWARZANIA LOSOWEGO -INTELIGETNY SYSTEM RDS Z FUNKCJA QUICK AF -AUTOMATYCZNE ZAPAMIETANIE STACJI.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

za ile?
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

ariel pisze:po co ci Para głośniki w półce i wzmacniacz do nich? Powyżej napisałem Ci jak bedzie wyglądał fajny zestawik i cena... nie jakieś tam fiast czy first jak pisze humve bo to wcale nie gra ale dudni.... a GMS to już mały kroczek w stronę profesjonalnego audio... dobry zestaw z tweeterami 13 na przód, wzmach i sub do bagażnika....
aha - i zostaje Ci jeszcze 600zł na radio cd - to już niezła używka za tą cenę... i wcale nie chodzi tu o bajery ale takie rzeczy jak np. wyjście na subwoofer, pełne sterowanie dzwiękiem, różne tryby dzwięku itp..... powodzenia w wyborze... jeśli masz jakieś bardziej szczegółowe pytania to zapraszam na gg albo priv... pozdro

no spoczko. nie widziałem tego. w sumie to i tak jest niezła opcja.
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Gość

Post autor: Gość »

głosniki w tylnej półce???? :? :? :? to nie ma najmniejszego sensu, to co napisal Ariel zapewni ci super dzwiek w samochodzie, jezeli chcesz kupowac nowe elementy to z tanszych polecam GMS,Xetec,Helix,maja fajne dwudrożne zestawy i w sumie nie drogie(helix blue mk2- 349zl),jakis maly wzmacniacz dwukanalowy chyba ze planujesz rozbudowe systemu to polecam 4 kanalowy i na radyjko ci starczy spokojnie!!
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

napisaliscie że nie ma sensu w tylnej półce?? dlaczego? z tego co widze na ulicach to tak często robią. lepiej w bagażniku??
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
ODPOWIEDZ