Podłączenie halogenów

Tematy w trakcie przenoszenia do odpowiednich dzialow
Awatar użytkownika
PSEMO
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 19 maja czw, 2005 5:05 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kostenblut
Kontakt:

Podłączenie halogenów

Post autor: PSEMO »

Pytanie przede wszystkim do właścicieli GTI. W jaki sposób są podłączone halogeny przednie. Gdzie jest przycisk włączający. Zacząłem się zastanawiać i przeglądać zdjęcia, ale nigdzie nie ma odrębnego włącznika przednich halogenów. Zastanawiałem się, czy może klawisz od halogena tylnego jest dwustopniowy, jak np w VW. Pomóżcie, bo chciałbym to podłączyć.
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

wlaczane sa razem z dlugimi -ta sama wajcha
Awatar użytkownika
PSEMO
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 19 maja czw, 2005 5:05 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kostenblut
Kontakt:

Post autor: PSEMO »

No właśnie na Ciebie liczyłem Invictus. To znaczy, że nie ma możliwości włączenia halogenów w czasie mgły, gdy są włączone światła mijania?. Przecież we mgle jeździ się zwykle na światłach mijania plus przeciwmgielne, na ch... za przeproszeniem halogeny razem z długimi. Trochę to biedne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Fabrycznie nie ma przeciwmgielnych, tylko dalekosiezne, a jak te wlaczysz we mgle to widzisz jasnosc 8)7

Jezeli sie uprzesz mozesz zrobic tak jak ja:

Wlacznik na "krotko" w kabinie do halogenow, a do tego przekaznik wpiety miedzy przwod + do swiatel dlugich a halogeny = Zalacznie przyciskiem samych halogenow + razem z dlugimi
Awatar użytkownika
PSEMO
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 19 maja czw, 2005 5:05 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kostenblut
Kontakt:

Post autor: PSEMO »

Skoro to są dalekosiężne to niech już tak zostanie, nie będę z nich robił na siłę przeciwmgielnych. Dalekosiężne i tak się przydadzą, bo długie światła są przynajmniej u mnie tylko z nazwy długie. Powiedz mi tylko, czy idą przez ten sam bezpiecznik co długie, czy mają osobne gniazdo, bo nie wiem, czy jak podłączę je do długich to nie obciąży zbytnio włącznika i bezpiecznika.
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

nie mam pojecia -nie sprawdzalem -podlaczylem i jakos nic sie nie pali :)
Awatar użytkownika
PSEMO
Nowicjusz
Posty: 57
Rejestracja: 19 maja czw, 2005 5:05 pm
Posiadany PUG: 205 Forever
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Kostenblut
Kontakt:

Post autor: PSEMO »

No to gicior, podłączę sobie pod przewody przy lampach i zobaczę jak bardzo są dalekosiężne, mam nadzieję, że są dalej sięgające niż długość moich długich :D . Dzięki Invictus.
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Jezeli zobaczysz, ze dlugie swieca slabiej niz wczesniej to podlacz przez przekaznik, bo oryginalne kable sa cienkie i stare, a duze obciazenie powoduje duze straty
ODPOWIEDZ